Home / Psy do adopcji wirtualnej / Norma

Norma

Słowa kluczowe: ,

Norma ma ok. 7-8 lat, w schronisku prawdopodobnie od urodzenia. W grupie, w której do tej pory przebywała byłą bardzo wycofana i nieufna, w tej chwili została przeniesiona i opiekunka z nią pracuje. Norma źle czuje się w nowym miejscu i w schroniskowej rzeczywistości. Umie chodzić na smyczy, nie lubi dotyku ręki, nie jest agresywna. Ze względu na trudny charakter polecamy do adopcji wirtualnej albo do bardzo doświadczonego domu, który nie będzie oczekiwał od Normy zbyt wiele. Grupa: dzikie od p.Halinki

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)