Home / Psy do adopcji wirtualnej / Sheela

Sheela

Słowa kluczowe: ,

SHELLA- przyszła do nas w grudniu 2014 roku. Duża, piękna, majestatycznie spokojna … niewysterylizowana, z listwą mleczną do usunięcia i kilkoma zębami.

Robiliśmy po kolei, najpierw sterylizacja, potem listwa mleczna, niedawno zęby – sunia jest wychuchana i wycacana. Uśmiech foto modelki, karma tylko Hypoalergenic (miała problemy ze skórą po innej), nachętniej dla małych piesków (no bo w sumie to taki drobiażdżek z niej)…

SHEELA ma ok 9 lat i może to jest przyczyną, że nikt się nią nie interesuje? A ona jest wspaniała! Uwielbia się przytulać, pięknie chodzi przy nodze i wraca do kojca, kocha smaczki … przez pewien czas mieszkała w pokoju przy salce zabiegowej – jak ona lubiła się przeciągać w każdą stronę w koszyczku! Przeprowadzka do kojca była dla niej ciężka, nie rozumiała, że teraz nie ma koszyczka 🙁. Sunia marzy o własnym miejscu w domu, przy człowiekku, gdzie będzie mogła umościć się wygodnie i być głaskaną… tyle już przeszła, schronisko na kilka tysięcy psów, operacje – dajmy jej na stare lata wyczekany dom…

Warunkiem adopcji SHEELI jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedstawiciela fundacji lub wolontariusza w ew. przyszłym domu suni. SHEELA nie zostanie wydana do mieszkania na zewnątrz – to pies kanapowy i na kanapę zasługuje.

Kontakt adopcyjny:
Dorota: 691 944 942
Ewa: 509 201 457
Agnieszka: 513 430 207

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)