Home / Psy do adopcji wirtualnej / Szarik

Szarik

Słowa kluczowe: ,

SZARIK – w schronisku od co najmniej 9 lat, z reguły trzymający się z boku, aczkolwiek ostatnio podchodzący do wolontariuszy. Dużo szybciej idzie mu zaprzyjaźnianie się z kimkolwiek, jeżeli na horyzoncie pojawiają się smaczki. To piękny i dumny pies, z jego grupy prawie 30 psów nikt oprócz niego nie mieszka już w Boguszycach. SZARIK poza nowymi kolegami ma do dyspozycji duży, drewniany barak, w którym ma do wyboru – materac albo koszyczek, z czego skwapliwie korzysta. Na spacerki wychodzi grzecznie, nie zaczepia innych i ciekawie obserwuje to co się dzieje ew. schronisku. Polecany do adopcji pełnej tylko do osób, które mają duży teren dla Szarika i nie będą oczekiwały od niego zachowania typowego dla psów kanapowców – SZARIK to psiak indywidualista, który nie jet nauczony życia w domu – musi wszystko poznać od nowa. Oczywiście Szarik szuka również wirtualnego opiekuna.
 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)