Home / Psy do adopcji wirtualnej / Szczecinka

Szczecinka

Słowa kluczowe: ,

Szczecinka ma ok. 7 lat, w schronisku pamiętam ją od początku czyli od 5 lat, ale mogła się tu urodzić. Do tej pory przebywała w dość specyficznej grupie, w której jest sporo niezsocjalizowanych, półdzikich psów. W tej grupie Szczecinka była bardzo nerwowa, biegała w kółko widząc człowieka, a nawet podbiegała ugryźć w nogę. Miesiąc temu Szczecinka została przeniesiona w inne miejsce i okazało się, że przy odrobinie pracy opiekunki Szczecinka może być miły psem. Sunia chodzi na smyczy, podbiega, żeby wziąć psie ciasteczko, denerwuje się trochę kiedy podchodzi się, aby ją przytulić, ale robi szybkie postępy. Mamy nadzieję, że nie będzie musiała czekać na nowy dom, w końcu tyle czasu już żyje w schronisku … grupa: p.Halinka

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)