Home / Psy do adopcji wirtualnej / Shogun

Shogun

Słowa kluczowe: ,

Shogun śliczny, nastroszony psiak, ok 10 letni. W schronisku mieszka co najmniej 8 lat. Ma swoje humory, raz daje się pogłaskać, innym razem ucieka jak najdalej od człowieka. Nie lubi jak mu na dłużej znika z horyzontu opiekunka grupy – wtedy staje na środku pokoju i wyje, a zaraz za nim cała grupa. Poza schroniskiem (był zabrany na badania) to zupełnie inny pies – daje się wziąć na ręce, zero złego nastroju czy uciekania. Jesteśmy pewni, że przy odrobinie cierpliwości Shogun odnalazłby się w życiu domowym.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)