Home / Psy do adopcji wirtualnej / Tenor

Tenor

Słowa kluczowe: ,

Tenor przyjechał do nas w maju 2015 roku, razem ze swoim kolega Adasiem. Chłopaki zostały przywiezione ze wsi niedaleko schroniska, gdzie błąkali się od dłuższego czasu, starając się przetrwać. Tenor ma ok 2 lat (koniec grudnia 2015) i jest wesołym, aczkolwiek trochę nieśmiałym przy pierwszym kontakcie, psem. W schronisku został wykastrowany, zaczipowany oraz zaszczepiony, w tej chwili mieszka w grupie 13 innych psów, gdzie od czasu do czasu próbuje pokazać jaki z niego szef, jednak specjalnie groźnych awantur nie prowokuje. Tenor szuka domu, w którym nowi opiekunowie dadzą mu czas na oswojenie się z odmienną sytuacją i poczekają aż sam przyjdzie na głaskanie. Nie znamy jego stosunku do kotów, wiemy natomiast, że nie ma problemów w kontaktach z dziećmi, jednak na początku nie jest wylewny.
Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani adopcją Tenora, lub macie pytania dotyczące jego charakteru, zachowania itp, prosimy o kontakt:
Agnieszka 513 430 207,  Ewa 509 201 457, Dorota 691 944 942 lub wesi@gazeta.pl

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)