Home / Psy do adopcji wirtualnej / Tolo

Tolo

Słowa kluczowe: ,

TOLO – duży psiak o pięknie stojących uszach, ok 6 letni, trafił do nas w 2014 roku i jako jeden z wielu przeszedł szkolenie w ramach projektu Fajny Pies, ale Bezdomny, gdzie nauczył się koncentrować uwagę na człowieku, siadać, przychodzić na zawołanie itp. To mądry i bardzo energiczny pies, w schronisku mieszka w kojcu ze swoim najlepszym kumplem Erniem – chłopaki się lubią do czasu kiedy na stół wjeżdża jedzenie. Wtedy musimy towarzystwo rozdzielić i każdy je osobno, co znacznie ułatwia egzystencję kojcową. TOLO jest trochę nieokrzesany, ale bardzo inteligentny i szybko się uczy. Na spacer wychodzi nawet z 11 letnią wolontariuszką, to psiak szczególnie polecany do adopcji, do aktywnych ludzi, najchętniej bez innych zwierząt lub z przyjazną sunią

 


Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)