Home / Psy do adopcji wirtualnej / Wnysio

Wnysio

WNYSIO trafił do nas na początku 2014 roku. Został przywieziony przez hycla, po tym jak złapał się we wnyki – miał poraniony brzuch i boczki, bardzo cierpiał :(. Na szczęście żadne organy wewnętrzne nie zostały uszkodzone i po pewnym czasie Wnysio doszedł do siebie, został wykastrowany i zaszczepiony. WNYSIO jest na początku nieśmiały w stosunku do nowych osób, nie przepada za mążczyznami. Uwielbia chodzić na spacery, dostawać smaczki i być przytulany. Ma ok 2 lat (marzec 2015) i czeka na nowy domek. Wnysio będzie dobrze się czuł w spokojnym domu, z osobą która da mu czas na przyzwyczajenie się do nowego życia. Warunkiem adopcji Wnysia jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz pozytywny wynik wizyty. Grupa: kojce u Dobków

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)