Home / Psy w nowych domach / Akron

Akron

Słowa kluczowe: ,

Aż trudno uwierzyć, że towarzyski, otwarty, energiczny i fajny psiak, który trafi do schroniska jako roczny dzieciaczek, spędzi w nim kolejne dwa lata .. a jednak 🙁

Nikt Akrona nie chce, nikt o niego nie pyta, a on dzielnie robi dobrą minę do złej gry i co rano ubiera najpiękniejszy uśmiech na pyszczek i zaczyna dzień radośnie pędząc na spacer.

Lubi wodę, lubi biegi, lubi aportować, lubi dumnie pędzić z zabawką przez pole, lubi w pośpiechu dać się przytulić i leci dalej … nadaje się do aktywnego domu, gdzie opiekunowie pokażą mu, jak to jest poczuć się prawdziwym członkiem rodziny, takim ważnym, który nie musi dzielić się człowiekiem z kilkunastoma innymi psami.

AKRON ma ok 3 lat, jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczany regularnie oraz zaczipowany.

Jeżeli chcesz adoptować tego superowego psa, skontaktuj się z nami w celu otrzymania ankiety przedadopcyjnej, potem porozmawiamy o psie w jego ewentualnym nowym miejscu zamieszkania.

Kontakt adopcyjny:
Dorota: 691 944 942
Ewa: 509 201 457
Agnieszka: 513 430 207

 


Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)