Home / Psy w nowych domach / Alfik

Alfik

Słowa kluczowe: ,

Taaaakie cudo trafiło do nas w maju 2016 – gówniarz jeszcze, ma ok roku, wymachuje długimi łapami na wszystkie strony i uwielbia się przytulać.
ALFIK jest pieskiem bardzo grzecznym – na spacerze ładnie idzie na smyczy, siada i zatrzymuje się w tym samym czasie co opiekun. No i ALFIK ma swoją pasję – kocha wodę 🙂 Zarówno swój mały basenik schroniskowy jak i stawik nieopodal. Każda okazja jest dobra, aby wejść wszystkimi łapami do wody i postać tak trochę. Jeszcze lepiej, jeżeli w środku jest piłeczka do wyłowienia.

ALFIK to ciapa, ale podczas spaceru próbował iść przed kolegą ze schroniska, żeby pokazać, że jest ważniejszy.

Niedługo chłopak pozbędzie się jajek i potem może pakować walizki do nowego domu. Nie nadaje się na psa stróżującego, będzie wydany tylko do domu, w którym może mieszkać w środku.

Jeżeli ALFIK wpadł Wam w oko – poniżej kontakt do osób, które mogą udzielić więcej informacji na jego temat. Obowiązuje ankieta przedadopcyjna oraz wizyta:
513 430 207 (Agnieszka)
509 201 457 (Ewa)
691 944 942 (Dorota)
lub email wesi@gazeta.pl

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)