Home / Psy w nowych domach / Amelka

Amelka

Słowa kluczowe: ,

AMELKA trafiła do schroniska 13 czerwca 2017 roku razem ze swoimi dwiema siostrami. Szczeniaki urodziły się na tyłach stodoły, było ich razem sześć, jednak wszyscy trzej braciszkowie znaleźli szybko nowe domy, a dziewczynki trafiły do nas. Mama szczeniaków jest dzika i bardzo trudno ją złapać. ALINKA urodziła się mniej więcej w styczniu 2017, więc ma teraz 5 miesięcy. Wszystkie siostrzyczki są radosne i otwarte na kontakt z ludźmi, co jest tym bardziej miłą niespodzianką, bo były wychowywane bez obecności ludzi w pierwszych tygodniach życia. AMELKA jest największą rozrabiaką, zawsze zabiera siostrom zabawi i próbuje pokazać, że jest szefową. Będzie wspaniałym kompanem dla osoby, która się w niej zakocha.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)