Home / Psy w nowych domach / Anioł

Anioł

Słowa kluczowe: ,

Anioł to 8-9 letnia, wysterylizowana,  piękna, duża sunia, która do schroniska trafiła dawno temu Nie znamy jej przeszłości, wiemy tylko, że była bardzo źle traktowana przez jednego z dawnych pracowników, co sprawiło, że do ludzi podchodzi z dystansem i lubi obszczekiwać, jest jednak niegroźna a od pewnego czasu pozwala się głaskać. Nie ma wszystkich zębów, dokuczają jej stawy, dostaje specjalne leki.  W schronisku mieszka w grupie zwanej Staruszki. Anioł szuka odpowiedzialnego i cierpliwego domu, raczej nie nadaje się do mieszkania w bloku. Nie lubi tez, kiedy inne psy ją zaczepiają.

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)