Home / Psy w nowych domach / Arion

Arion

Słowa kluczowe: ,

Hej, jestem ARION, trafiłem do schroniska w lipcu 2017 roku. Ciężko uwierzyć, ale byłem jeszcze chudszy … można było zobaczyć tylko moje duuuuże oczy.
Mam ok 1-1,5 roku. Zostałem wykastrowany, zaszczepiony i jestem gotowy do wyjścia do nowego domu. W niedzielę byłem na spacerze z koleżanką z boksu – pokazałem wszystkim jak pięknie umiem chodzić na smyczy i jaki jestem fajny, w ogóle nie zaczepiałem suni i szedłem przy nodze.
Jestem bardzo zrównoważony i duży – mam 75cm (mierzone na środku pleców). Szukam domu, gdzie będę mieszkał ze wszystkimi członkami rodziny, nie jakiegoś kojca.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)