Home / Psy w nowych domach / Bajka

Bajka

Słowa kluczowe: ,

Na początku roku 2013 Bajka trafiła do naszego schroniska razem ze swoją koleżanką Maltą. Obie były bardzo wystraszone, uciekały od innych, można było tylko pomarzyć o założeniu im smyczy. Bajka została wysterylizowana, zaszczepiona i zaczęła się jej socjalizacja. W tej chwili jest nieśmiała, chodzi jednak na spacery z opiekunką, daje się pogłaskać i przytulić po dłuższej chwili. Warunkiem adopcji Bajki jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy. Przed decyzją o adopcji Bajki prosimy o wzięcie pod uwagę faktu, że jest ona sunią nieśmiałą i potrzebuje dużo cierpliwości i uwagi. Bajka ma ok. roku.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)