Home / Psy w nowych domach / Bajuś

Bajuś

Słowa kluczowe: ,

Bajuś trafił do Boguszyc na początku października 2013 roku. Od razu w oczy rzucały się duże rany po pogryzieniach od pcheł i tak samo duże, przestraszone oczy. Lekarz ocenił Bajusia na ok. 3 lata. Po zabiegach leczniczych rany po pogryzieniach zarastają już futerkiem, Bajuś jest wykastrowany, zdrowy i gotowy do adopcji. Na początku na pewno będzie pieskiem nieśmiałym, który musi nabrać zaufania do nowego opiekuna. Ładnie chodzi na smyczy i nie sprawia problemów w grupie. Nie lubi zostawać sam i w głębi małego psiego serduszka, tęskni za swoim własnym domkiem. Grupa: kuchnia

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)