Home / Psy w nowych domach / Bambo

Bambo

Słowa kluczowe: ,

Bambo to niewielkich rozmiarów, ok 3 letni piesek, który w Boguszycach przebywa od 27 października 2013 roku. Bambo na początku jest mieśmiały i raczej trzyma się na uboczu, ewentualnie może obszczekać gościa. Jeżeli jednak podejdzie się do niego, nie protestuje przeciwko głaskaniu i przytulankom. Bambo jest wykastrowany, zaszczepiony i gotowy do adopcji. Na pewno będzie potrzebował trochę czasu, aby nabrać zaufania do nowego właściciela, nie wiemy przecież co się zadziało w jego życiu, że został pieskiem bezdomnym. Grupa: kuchnia

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)