Home / Psy w nowych domach / Basma

Basma

Słowa kluczowe: ,

Nieśmiała Basma trafiła do nas 18 czerwca 2013, przyjechała z północy Polski, razem z koleżanką/siostrą. Ma ok 2 lat, jest niewielka (38cm), odrobinę przestraszona, ale bardzo pogodna i starająca się zrobić wszystko, aby osoba do niej przychodząca była zadowolona. Nawet chodzenie na smyczy, które na początku było dla niej bardzo stresującym przeżyciem, jest już opanowane. Basma jest wysterylizowana, zaczipowana i zaszczepiona, warunkiem adopcji jest pozytywny wynik wizyty przeadopcyjnej oraz podpisanie umowy.

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)