Home / Psy w nowych domach / Beta

Beta

Słowa kluczowe: ,

Ta śliczna, duża ok 6 letnia sunia trafiła do Boguszyc razem ze swoimi dwiema siostrami Alfą i Gammą jako szczeniak. Sunie żyły w Boguszycach trzymając się razem. Najchętniej przebywały na dwóch budach, gdzie czuły się bezpiecznie i mogły obserwować co dzieje się w ich grupie. Od pewnego czasu sunie zaczęły być dominowane przez inne psy w grupie, którym najwyraźniej przeszkadzały. Njgdy żadna z sióstr nie wykazywała tendencji do agresji, dlatego też bez protestów przenosiły się z kąta w kąt, aż wylądowały na stole w jednym z pokoi. Od jakiegoś czasu szukaliśmy im domu, starając się wydać wszystkie trzy siostry razem. Niestety nie udało nam się znaleźć osoby, która miałaby czas i warunki, aby zająć się lekko wycofaną grupką. Udało nam się „wyłowić” najbardziej otwartą z sióstr – Alfę – i znaleźć jej dom. W tej chwili szukamy domu dla Bety i Gammy, najchętniej razem, gdyż obie są dość nieśmiałe i dobrze czują w swoim towarzystwie. Beta, będąc na dachu budy, domaga się głaskania i podchodzi do człowieka. Na smyczy chodzi dość opornie, więc mamy nadzieję, że będzie miała szczęście i znajdzie się dla niej dom z dużym terenem do spacerowania, żeby nie musiała często go opuszczać. Sunia jest zdrowa, zaszczepiona i wysterylizowana. Grupa: Gamoń

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)