Home / Psy w nowych domach / Bill

Bill

Słowa kluczowe: ,

Ten duży (63cm!) około roczny, wesoły psiak trafił do nas w połowie października po wypadku samochodowym w Rawie. Na szczęście nic mu się nie stało i w schronisku prezentuje przez cały czas dobry humor i chęć do zabawy. Widać, że jako szczeniak nie był odpowiednio karmiony i zarówno jego futro jak i ogólna kondycja pozostawiają wiele do życzenia, ale obecnie dostaje specjalną karmę oraz witaminy i mamy nadzieję, że niedługo będzie wyglądał dużo lepiej. Bill to ufny i miły, nie sprawiający kłopotów pies, na pewno będzie wspaniałym towarzyszem na długie wędrówki. Bill jest zaszczepiony i zaczipowany, w najbliższych dniach zostanie również wykastrowany. Grupa: Marta

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)