Home / Psy w nowych domach / Boguś

Boguś

Słowa kluczowe: ,

BOGUŚ ma ok 1,5 roku i już zdążył się dowiedzieć co to bezdomność. Trafił do nas jak wielu przed nim jako błąkający się, nikomu niepotrzebny kundelek w listopadzie 2015 roku. Młody pełen energii, kochający wszystkich i biegający nieustannie z piłką – nie powinno być problemu ze znalezieniem nowego domu, prawda? Ale BOGUŚ, pomimo ogłoszeń i setek zdjęć kibluje u nas dalej. I zaczyna mu kto życie w grupie, bez swojego człowieka na stałe, lekko przeszkadzać. BOGUŚ robi się smutny …. na spacerze z trudem wykrzesuje z siebie dawny entuzjazm, ożywia się tylko kiedy opiekunka zaczyna drapać go za uszkiem, czy specjalnie jemu rzuci piłeczkę.

BOGUŚ bardzo przeżywa brak swojego własnego domu i swojego człowieka. To energiczny, wspaniały pies, który nadaje się do domu z dziećmi i będzie wspaniałym kompanem podczas wycieczek rodzinnych.

BOGUŚ jest wykastrowany, zaczipowany i zaszczepiony – jednym słowem brać i kochać 🙂

Jeżeli jesteś zainteresowany adopcją, BOGUSIA skontaktuj się z nami:
Dorota: 691 944 942
Ewa: 509 201 457
Agnieszka: 513 430 207
lub email: wesi@gazeta.pl
 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)