Home / Psy w nowych domach / Boguś

Boguś

Słowa kluczowe: ,

Boguś mieszka w schronisku w Boguszycach od kilku lat. Na początku nie był specjalnie miły, trzymał się na uboczu, potrafił kłapnąć zębami ostrzegawczo i najchętniej przebywał we własnym świecie.W międzyczasie został wykastrowany i pobyt w salce pooperacyjnej zmienić jego nastawienie do ludzi, w tej chwili lubi pieszczony, daje się drapać po boczkach i cieszy się na widok opiekunów oraz wolontariuszy. Zanim Boguś trafił do schroniska, stracił połowę ucha, prawdopodobnie w walce z innym psem. Boguś ma ok 10-11 lat, zaniki mięśniowe w tylnych łapkach, jest spokojnym i zrównoważonym pieskiem. Na starość marzy o własnym domku. Warunkiem adopcji Bogusia jest pozytywna wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy.  Grupa: Gamoń

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)