Home / Psy w nowych domach / Bonnie

Bonnie

Słowa kluczowe: ,

BONNIE przyjechała do nas w połowie czerwca 2016 roku razem ze swoim bratem, którego nazwaliśmy CLYDE. Mama jest dzika, od dłuższego czasu staramy się ją złapać, jednak trzyma się bardzo na dystans i trudno ją skusić do podejścia bliżej nawet jedzeniem. BONNIE będzie psem średnim lub dużym, raczej będzie sięgała do kolana lub wyżej. Mama jest wielkości owczarka niemieckiego, tata pozostaje nieznany.

BONNIE ma w tej chwili (drugi tydzień lipca) ok 15 tygodni. Została zaszczepiona przeciwko chorobom zakaźnym oraz przeciwko wściekliźnie. Jest zaczipowana i regularnie odrobaczana. BONNIE to wesoła, otwarta na świat i lubiąca ludzi sunia. Świetnie dogaduje się zarówno ze swoim bratem jak i z innymi szczeniaczkami,z którymi mieszka od pewnego czasu w pokoju.

Warunkiem adopcji BONNIE jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna. Adoptujący podpisuje zobowiązanie do sterylizacji suni po osiągnięciu przez nią dojrzałości płciowej – będzie to sprawdzone przez Fundację. Niezastosowanie się do powyższego będzie skutkowało odebraniem zwierzęcia.

Kontakt adopcyjny:
Dorota: 691 944 942
Ewa: 509 201 457
Agnieszka: 513 430 207

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)