Home / Psy w nowych domach / Brutus

Brutus

Słowa kluczowe: ,

Brutus jest pięknym ok 5 letnim,, wykastrowanym, dużym i pełnym energii psem. Miał pecha w życiu, już raz trafił do nowego domu, jednak po roku przyjechał do nas spowrotem – powód: pogorszenie materialnej sytuacji rodziny plus Brutus ganiał kury. W schronisku biega w grupie z innymi dużymi psami, zawsze gotowy na kolejna rundkę. Ładnie chodzi na smyczy, jest łagodny  w stosunku do dzieci, marzy mu się dom z ogrodem i rodziną, która poświęci mu dużo czasu. Zaszczepiony i zaczipowany, warunkiem adopcji jest pozytywny wynik wizyty przedadopcyjnej oraz podpisanie umowy. Grupa: Gamoń

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)