Home / Psy w nowych domach / Cacuś

Cacuś

Słowa kluczowe: ,

Cacuś przebywa w schronisku w Boguszycach od początku roku 2014. Ma ok 10 lat, jest wykastrowany, a jego charakterystyczną cechą jest zabawny przodozgryz. Cacuś to bardzo wrażliwy i przyjacielski piesek, tęskni za swoim własnym domkiem, dogaduje się z większością psów w swojej grupie oraz z kotami. Najważniejszym momentem dnia jest dla niego czas, kiedy wolontariusz albo pracownik zaczyna go głaskać. Świat mógłby się wtedy zatrzymać. Czekamy na wspaniały domek dla naszego podopiecznego. Warunkiem adopcji jest pozytywna wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy. Grupa: Marzenki

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)