Home / Psy w nowych domach / Castor

Castor

Słowa kluczowe: ,

Castor trafił do naszego schroniska na początku 2014 roku jako bezdomny. Na początku był dość nieufny, szybciutko schował się do budy i uważnie obserwował co się będzie działo. Na szczęście niedługo zajęło mu przyzwyczajenie się do nowej sytuacji, a kiedy zobaczył, że nic mu nie grozi, okazał się miłym i przyjacielskim psem,zarówno do ludzi jak i do zwierząt. Castor ma ok 1,5 roku,jest wykastrowany i zaszczepiony, aktualnie sprawdzany jest dla niego nowy dom, więc prosimy o trzymanie kciuków. Grupa: kojce

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)