Home / Psy w nowych domach / Cherry

Cherry

Słowa kluczowe: ,

Cherry to ok. 6 letnia, wesoła i grubiutka sunia, trafiła do nas pod koniec października 2013 roku. Wcześniej mieszkała w swoim domku, miała własnego opiekuna i kanapę, jednak życie bywa okrutne i jej opiekun nie mógł się nią dalej zajmować. Sunia jest wysterylizowana i zdrowa. Przyszła do nas z dużym stanem zapalnym dziąseł i ogromnym kamieniem nazębnym – kamień został usunięty, podobnie jak kilka zębów w bardzo złym stanie, ale dzięki temu sunia nie będzie miała problemów z jedzeniem. Zaszczepiona i zdrowa czeka tylko na nowy dom. Grupa: kuchnia
 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)