Home / Psy w nowych domach / Clyde

Clyde

Słowa kluczowe: ,

CLYDE przyjechał do nas w połowie czerwca 2016 roku razem ze swoją siostrą, nazwaną przez nas BONNIE. W tej chwili (początek lipca 2016) mały ma ok. 14 tygodni. Będzie dużym psem, jego mama jest wielkości owczarka niemieckiego, ojca nie znamy. Mama jest dzika, od dłuższego czasu staramy się ją złapać, jednak trzyma się bardzo na dystans i trudno ją skusić do podejścia bliżej nawet jedzeniem.

CLYDE w tej chwili waży 6kg i rośnie jak na drożdżach. To bardzo kontaktowy piesek, uwielbia zarówno zabawy z siostrą jak i z opiekunami. Jest zdrowy, dostał już pierwszą szczepionkę przeciwko chorobom zakaźnym, jest odrobaczony i odpchlony. W tej chwili czeka go jeszcze szczepienie przeciwko wściekliźnie i będzie w pełni gotowy do wyjazdu do nowego domu.

Warunkiem adopcji CLYDE’a jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta przedadopcyjna. Adoptujący podpisuje zobowiązanie do wykastrowania szczeniaczka po osiągnięciu przez niego dojrzałości płciowej – będzie to sprawdzone przez Fundację. Niezastosowanie się do powyższego będzie skutkowało odebraniem zwierzęcia.

Kontakt adopcyjny:
Dorota: 691 944 942
Ewa: 509 201 457
Agnieszka: 513 430 207

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)