Home / Psy w nowych domach / Cwaniak

Cwaniak

Cwaniak trafił do schroniska w Boguszycach pod koniec 2011 roku. Ma ok 3 lat, jest wykastrowany i pełen energii. Brał udział w szkoleniu Fajny Pies, ale Bezdomny i tak dobrze szło mu szkolenie, że został wybrany do udziału w zawodach w Grodzisku Mazowieckim, gdzie udało mu się wykonać wszystkie zadania o czasie. Cwaniak potrzebuje osoby, która może poświęcić mu dużo uwagi i chodzić z nim na długie spacery, to pies spragniony kontaktów z ludźmi. Bardzo ludzi dzieci, a w swojej grupie, w której przebywa trzyma się z dwoma dużymi kolegami i razem z nimi rozrabia. Grupa: Gamoń

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)