Home / Psy w nowych domach / Cypisek

Cypisek

Słowa kluczowe: ,

Śliczny, ok 6 letni Cypisek trafił do nas kilka lat temu jako młody psiak i zaprzyjaźnił się z trzema Siostrami: Alfą, Bettą i Gammą. Cypisek jest bardzo ładnie umaszczony, jego futerko ma odcień szaro brązowy. To miły i łagodny pies, bez problemów chodzi na smyczy, jest wykastrowany. Jakiś czas temu Cypisek zachorował na Babeszjozę, ale w tej chwili nie ma już śladu po chorobie. W połowie października do nowego domu wyjechałą najlepsza przyjaciołka Cypiska – Alfa. Od tego czasu jest trochę smutny dlatego tym bardziej chcielibyśmy znaleźć mu nowy domek. Cypisek bardzo denerwuje się przez obiektywem, stąd jego zestresowana mina na zdjęciach. Grupa: Gamoń

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)