Home / Psy w nowych domach / Fiono

Fiono

Słowa kluczowe: ,

Fiono jest w Boguszycach prawdopodobnie od urodzenia. To piękny, duży pies, żyjący we własnym świecie. Przez lata mieszkał w grupie ok 100 psów, praktycznie bez zapewnionej kontroli i opieki. Fiono nie wie co to głaskanie i bardzo nie lubi kiedy się go dotyka. Zamiera wtedy i czeka aż ręka, która go głaszcze, przestanie. Fiono jest socjalizowany od prawie 3 lat, udało się go namówić do przeniesienia się do pomieszczenia z kilkoma psami, nie ucieka w popłochu na widok człowieka, tylko patrzy spod przymkniętych powiek, kiedy człowiek sam sobie pójdzie. Fiono bardzo boi się burzy, przychodzi wtedy do kuchni i zwija się w kłębek na kanapie, ale chce swój strach pokonać sam, bez obecności człowieka. Fiono to biedny pies, jego trudna przeszłość sprawia, że nie jest on w stanie cieszyć się drobnymi przyjemnościami czy obecnością człowieka. Ma ok 8 lat, jest wykastrowany, zaszczepiony, szuka opieki wirtualnej, grupa: p.Halinka

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)