Home / Psy w nowych domach / Franio

Franio

Słowa kluczowe: ,

Ten śliczny, ok 4 letni pies trafił do schroniska pod koniec października 2013 roku. Przywiózł go mieszkaniec Rawy, któremu psa podrzucono pod furtkę. Franio jest bardzo zestresowany nowym otoczeniem, ale stara się poradzić sobie najlepiej jak umie. Pomimo zdenerwowania, na dzień dobry podaje łapę, grzecznie chodzi na smyczy, przytula się i robi wszystko czego wymaga od niego opiekun. Podczas sesji zdjęciowej bardzo się zestresował, na pewno wiedział, że od tego zależy jego nowy domek, ale nie potrafił zdobyć się na wielki uśmiech jakim wita nas na co dzień w schronisku. Franio niedługo zostanie wykastrowany i będzie gotowy do adopcji, zachęcamy Państwa do poznania tego wspaniałego psiaka. Niech do niego również uśmiechnie się los. Grupa: p.Halinka

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)