Home / Psy w nowych domach / Gabi

Gabi

Słowa kluczowe: ,

Gabi trafiła do Boguszyc pod koniec 2013 roku i została oceniona na 6-7 lat. Przybłąkała się do pani, która ma działkę niedaleko schroniska. Pani niestety nie mogła zabrać Gabi do siebie, zrobiła więc wszystko, aby nie zostawiać suni wraz z końcem swojego urlopu, bez opieki. Gabi dobrze zaaklimatyzowała się w grupie ok. trzydziestu psów, została wysterylizowana oraz zaszczepiona. Nie jest specjalnie towarzyska i na pewno potrzebowałaby dużo czasu i doświadczenia, aby zaufać człowiekowi. Gabi ma problemy z widzeniem, co również wpływa na jej stosunek do otoczenia – często jest po prostu zaskoczona nagłym ruchem. Wierzymy, że znajdzie się osoba, która zechce pomóc Gabi – albo dając jej nowy dom, albo adoptując ją wirtualnie. Grupa: Marta

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)