Home / Psy w nowych domach / Gabrysia

Gabrysia

Słowa kluczowe: ,

Kochana, ok 2-letnia Gabrysia trafiła do nas pod koniec stycznia 2015 roku razem z trójką dzieci – ok 6 miesięcznymi dziewczynkami oraz starszym chłopczykiem … sunia mieszkała w bardzo złych warunkach, w miejscu, gdzie było ok. 20 psów, którymi nikt się nie zajmował. Sunia rodziła szczeniaki, nie wiedziała co to głaskanie, przytulanie itp. Od samego początku ujęła nas swoją chęcią do zaufania człowiekowi i staraniem się, aby wszystko co robi, było w porządku. Gabrysia została wysterylizowana i zaszczepiona. Jest sunią łagodną, grzeczną i czyściutką. Zgadza się z innymi psami i słucha opiekunki. To wspaniała sunieczka, która na pewno będzie idealną towarzyszką. Jeżeli chcieliby Państwo zaopiekować się Gabrysią, prosimy o kontakt 513 430 207 (Agnieszka) lub 509 201 457 (Ewa) lub wesi@gazeta.pl

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)