Home / Psy w nowych domach / Gloria

Gloria

Słowa kluczowe: ,

Gloria koczowała ponad 8 miesięcy w Boguszycach, trzymając się z daleka od ludzi. Potrafiła błyskawicznie uciec, jak tylko wyczuła najmniejsze zagrożenie. Raz dostaliśmy do schroniska jej szczeniaki i wiedzieliśmy, że musimy zrobić wszystko, aby sytuacja się nie powtórzyła i aby Gloria nie rodziła więcej dzieci i nie powiększała ilości bezdomnych zwierzaków. Po jej złapaniu i przyjeździe do nas, obawialiśmy się, że będzie dzika i nieufna, ale zaskoczyła nas – od samego początku była bardzo łagodna i kochana, przełamywała nieśmiałość i podchodziła do nas, merdając leciutko ogonkiem pomiędzy tylnymi łapami. Po ok. trzech tygodniach pobytu i nas i zabiegu sterylizacji, Gloria została przeniesiona ze szpitalika do grupy, gdzie nie miała żadnych problemów z dostosowaniem się do nowych warunków. Przebywa razem z dziesięcioma innymi psami podobnej wielkości, nie wyjada nikomu z miski podczas porannego karmienia, pięknie wychodzi na spacery i bezproblemowo wraca. Do opiekunów i wolontariuszy przybiega coraz odważniej, daje się głaskać i zaczepia nosem oraz łapką. Teraz czeka tylko na własny domek. Ta sunia przeszła tak wiele, wie co to bezdomność, zdobywanie pożywienia, chodzenie z pustym brzuszkiem i uciekanie przed zagrożeniem. Pomimo tego, Gloria nie straciła wiary w to, że jej życie może być lepsze i dalej ufa ludziom. Pokażmy jej, że warto i że każdy piesek zasługuje na nowy wspaniały domek. Gloria ma ok 8 lat, jest zdrowa, zaszczepiona, zaczipowana i wysterylizowana – gotowa do adopcji.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)