Home / Psy w nowych domach / Greta

Greta

Słowa kluczowe: ,

Greta trafiła do schroniska w Boguszycach 1,5 roku temu, czyli na początku 2012 roku. Ma ok 5 lat, jest wysterylizowana. To pani z charakterem, nie lubi każdego, czasami z niewiadomych przyczyn obszczeka wolontariusza. Tak samo z psami – powinna być raczej jedynym psem w domu. Greta ma ok 5 lat i chciałaby mieszkać poza schroniskiem, jest wesoła, posłuszna, ładnie chodzi na smyczy. Do szczęścia brakuje jej tylko własnego człowieka. Greta uczestniczyła w szkoleniu Fajny Pies, ale Bezdomny, gdzie pokazała jak pięknie słucha wolontariusza i chętnie wykonuje polecenia. Grupa: kojce

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)