Home / Psy w nowych domach / Henio

Henio

Słowa kluczowe: ,

Henio trafił do naszego schroniska w marcu 2013 roku z Kozienic. Przyjechał wykastrowany, miał jeszcze na głowie guza do usunięcia. Po operacji oraz badaniu histopatologicznym, guz okazał się niegroźny, a Henio już nie pamięta o całej sprawie. To niewielki (38cm), ale napakowany piesek, który lubi porządzić w swojej grupie. Ładnie chodzi na smyczy i szybko łapie kontakt z nową osobą. Czeka na swój domek, jest zaczipowany i zaszczepiony. Warunkiem adopcji jest pozytywny wynik wizyty przedadopcyjnej oraz podpisanie umowy.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)