Home / Psy w nowych domach / Imperator

Imperator

Słowa kluczowe: ,

Imperator to ok. 7 letni, duży pies, który w schronisku jest już bardzo długo, możliwe że od urodzenia albo od młodego wieku. Cieszy się, kiedy dostaje psie ciasteczko, ale nie lubi jak się go próbuje pogłaskać. Trochę nieokrzesany, nie daje sobie założyć smyczy, możemy pomarzyć o czymś więcej niż szybkie muśnięcie. Ze względu na dość specyficzny charakter Imperatora szukamy mu opiekuna wirtualnego, ewentualnie bardzo doświadczonego domu, który zdaje sobie sprawę czym jest opieka nad trudnym psem. Imperator jest wykastrowany. W schronisku, w tej samej grupie mieszka jego brat Wicherek. Grupa: dzikie od p.Halinki

 

Opiekunem wirtualnym Impretatora jest pan Michał Wojciechowski. Dziękujemy!

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)