Home / Psy w nowych domach / Jandra

Jandra

Słowa kluczowe: ,

Ta malutka ok 2 letnia sunia trafia do naszego schroniska pod koniec październiak 2013 roku w wysokiej ciąży. Została poddana sterylizacji i w tej chwili czuje się dobrze i jest gotowa do adopcji. Jest niewielka, ma ok 27 cm wzrostu. Uwielbia towarzystwo człowieka, najchętniej siedziałaby nieustająco na rękach. Ma ruchomość żuchwy, najprawdopodobniej od urodzenia, ale nie przeszkadza jej to w jedzeniu ani nie jest bolesne. Lekarz powiedział, żeby tego nie ruszać. Sunieczka czeka na nowy dom, bo w schronisku bardzo tęskni. Grupa: kuchnia

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)