Home / Psy w nowych domach / Joko

Joko

Słowa kluczowe: ,

Joko trafiła do schroniska w Boguszycach w kwietniu 2013 roku. Została złapana na północy Polski jako bezdomna sunia razem ze swoją siostrą Basmą. Basma jako bardziej otwarta znalazła swój domek. Joko wciąż nie może się przełamać aby całkowicie zaufać człowiekowi. Kiedy ktokolwiek wejdzie do pomieszczenia, w którym przebywa, Joko krąży nerwowo, podbiega, liże wystawioną rękę i znowu ucieka. Daje się pogłaskać, jednak na smyczy strasznie panikuje i skacze. W tej chwili wymaga dużo pracy i cierpliwości, ewentualny chętny domek musi na pewno mieć doświadczenie z tego typu psami. Joko ma ok 2,5 – 3 lat, jest wysterylizowana i zaszczepiona. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna oraz podpisanie umowy. Grupa: p.Marta

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)