Home / Psy w nowych domach / Jureczek

Jureczek

Słowa kluczowe: ,

JURECZEK – śliczny, wesoły i zawsze uśmiechnięty psiak, który trafił do nas z lecznicy, po operacji biodra. Miał szczęście, bo zaraz po wypadku samochodowym został zabrany do weterynarza, który udzielił mu pomocy i przeprowadził operację. dzięki temu JURECZEK chodzi, biega, skacze i ma siłę, aby wspinać się na kolanka.

JURUŚ ma ok. roku, w schronisku od kwietnia 2016, zdążyliśmy go zaczipować, zaszczepić oraz wykastrować. Chłopak jest cały gotowy do zamieszkania w nowym domu, który na pewno go pokocha – nie da sie nie cieszyć na widok jego wiecznie szczęśliwej mordki.

JURUŚ mieszka w grupie z czterema innymi psiakami i jest to najfajniejsza, najbardziej zgodna grupa w całym schronisku.

Warunkiem adopcji JURECZKA jest wypełnienie ankiety przedadopcyjnej oraz wizyta wolontariusza fundacji w ewentualnym nowym miejscu zamieszkania psiaka.

Jeżeli masz pytania dotyczące JURECZKA lub zasad adopcji, skontaktuj się z nami:

Dorota: 691 944 942
Ewa: 509 201 457
Agnieszka: 513 430 207
lub wesi@gazeta.pl

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)