Home / Psy w nowych domach / Koleś

Koleś

Słowa kluczowe: ,

KOLES trafił do nas w 2015 roku. Jest ślicznym i trochę nerwowym psiakiem. Na początku nie potrafił w ogóle się bawić ani nie wiedział po co ktoś chce go pogłaskać. Do tej pory reaguje czasami nerwowo i potrafi za mocno złapać zębami, ale wynika to z faktu, że nikt nigdy nie nauczył go przebywać z człowiekiem. W swojej grupie trochę się rządzi i próbuje ustawiać kolegów. Doskonale wie, kiedy zrobi coś źle i znika wtedy wszystkim z oczu. Na razie na smyczy nie chodził, ale przymierzamy się do tego eksperymentu. Oceniamy wiek KOLESIA na ok. 4 lata (ur. około 2013 roku), jest wykastrowany, zaczipowany i regularnie szczepiony. Szuka własnego, doświadczonego opiekuna oraz wirtualnej adopcji.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)