Home / Psy w nowych domach / Lima

Lima

Słowa kluczowe: ,

LIMA trafiła do nas w czerwcu 2017 roku. Została wyrzucona w miejscowości niedaleko nas, państwo którzy ją znaleźli nie mogli niestety mieć kolejnego psa, więc skontaktowali się z nami. Sunia ma ok roku i od pierwszego dnia pokazała jaka jest wesoła i towarzyska. W szpitaliku źle się czuła zamknięta w klatce i robiła wszystko, żeby z owej klatki wyjść jak najszybciej, łącznie z jeżdżeniem nią po całym pomieszczeniu. Kiedy została przeniesiona do grupy na początku nie wiedziała o co chodzi, była przestraszona i chciała wracać do swojego starego miejsca. Było to dla niej o tyle proste, że nie miała żadnych problemów z pokonywaniem siatki.

Po dwóch miesiącach pobytu w schronisku LIMA uspokoiła się, poznała z kolegami z grupy, nauczyła pięknie chodzić na smyczy i jedyne co jej brakuje do pełni szczęścia to osoby, która poświęciła by jej czas i uwagę. LIMA kocha ludzi, chce z nimi spędzać czas, przytulać i bawić się. Sunia jest wysterylizowana, zaszczepiona i zdrowa.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)