Home / Psy w nowych domach / Linn – szczeniaczek

Linn – szczeniaczek

Słowa kluczowe: ,

LINN została podrzucona do schroniska 01.09.2013 roku razem z dwiema siostrami. Ktoś bezduszny przerzucił sierotki przez siatkę, prosto w grupę dużych psów. Szybka interwencja opiekunki pozwoliła je uratować. Mają ok 2 miesięcy, będą raczej niedużymi psami, aczkolwiek nie widząc matki ani ojca szczeniaków to zawsze trochę zgadywanka. Linn jest najbiedniejsza z rodzeństwa, na skutek urazu ma zapadnięte oczko, które można już tylko amputować. Szczeniaczki zostaną wydane do nowych domów tylko po uprzedniej wizycie przedadopcyjnej oraz podpisaniu umowy i zobowiązania do sterylizacji.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)