Home / Psy w nowych domach / Lisia

Lisia

Lisi życie było przez dłuższy czas bardzo smutne. Przez lata siedziała schowana w budzie w schronisku, niewidoma, zbyt przerażona, żeby wyjść na zewnątrz, gdyż inne psy atakowały ją przez jej nieporadność i odmienność. Od pewnego czasu Lisia jest przeniesiona do osobnego pomieszczenia, gdzie przebywa z kilkoma starszymi i wymagającymi specjalnego traktowania psami. Po konsultacji okulistycznej wiemy, że z oczami Lisi nie można nic zrobić, możemy tylko podawać krople. aby unormować ciśnienie. Lisia jest bardzo spokojną i kochaną sunią. Przez kilka dni była w domu tymczasowym, czekając na badania oczu, nie sprawiała problemów, chodziła ładnie na smyczy, bardzo cieszyła się z własnego koszyczka. Ciężkie przeżycia Lisi z przeszłości sprawiły, że Lisia źle reaguje na zmiany i potrzebuje czasu, aby się do nich przyzwyczaić. Bardzo nie lubi wizyt u lekarza, kontroli i czyszczenia uszu itp. To sunia specjalnej troski, dlatego prosimy o przemyślaną adopcję. Domek dla Lisi będzie oczywiście wcześniej sprawdzony a Lisia oddana na podstawie umowy adopcyjnej. Lisia ma ok 9 lat, sięga do kolana (55cm), grupa: p.Halinka

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)