Home / Psy w nowych domach / Lolek

Lolek

Słowa kluczowe: ,

15.01.2017 – LOLECZEK zaczyna smutnieć. Każdy dzień wygląda dla niego tak samo, nikt nie ma tyle czasu, żeby odpowiednio długo poprzytulać pieska, zabrać do na indywidualny spacerek na smyczy, podrapać za uchem … LOLEK jest młody, jeszcze ma nadzieję. Bardzo nie chcemy, żeby ją stracił. POMÓŻCIE NAM ZNALEŹC LOLECZKOWI DOM!

Hej, jestem LOLECZEK, przyjechałem do schroniska razem z kolega BOLKIEM. Mieliśmy pójść razem do nowej grupy z psami, ale Bolek nie chciał za bardzo się z nimi zgodzić, a ja lubię wszystkich kolegów, więc tutaj zostałem. Mam niecały roczek, niedawno zostałem wykastrowany. Posiadam komplet szczepień oraz czipa, tak więc mogę iść do nowego domu. Wszyscy tutaj mówią o nowych domkach, więc ja też zacząłem się zastanawiać jakby to było … mówią, że wtedy ma się swojego własnego człowieka i dużo więcej czasu na bycie głaskanym i przytulanym. I ma się własny fotel… jak ja bym chciał mieć własny fotel! Tak bardzo lubię sie mościć i układać … niestety niektórzy koledzy są niegrzeczni i wywlekają koce na dwór, a mnie spychają z fotela na podłogę. Tak więc, ja też jak inni, szukam domku. Takiego domku, w którym będę mieszkał z całą rodziną w środku (nie chcę na dworzu, bo ja ciepłe kluchy jestem). Jeżeli chciałbyś mnie zaadoptować albo masz jakieś pytania, skontaktuj się z dziewczynami z Fundacji, które prześlą ankietę przedadopcyjną i mogą poopowiadać na mój temat. Zobaczysz, będę wspaniałym przyjacielem!

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)