Home / Psy w nowych domach / Majka

Majka

Słowa kluczowe: ,

Majka to grzeczna, średniej wielkości, młoda (ok 1,5 roku), wysterylizowana sunia. Trafiła do nas pod koniec lutego 2013 roku, prawdopodobnie po wypadku samochodowym. Majeczka miała pękniętą miednicę oraz problemy z chodzeniem, przez dłuższy czas przebywała w salce pooperacyjnej, aby ograniczyć poruszanie się. W tej chwili wszystko jest w porządku, a sunia świetnie zaaklimatyzowała się w grupie. Czeka na swojego nowego opiekuna, który zapewni jej dobry dom i dużo miłości. Warunkiem adopcji Majki jest pozytywny wynik wizyty przedadopcyjnej oraz podpisanie umowy.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)