Home / Psy w nowych domach / Maniuś

Maniuś

Słowa kluczowe: ,

Manius trafił do schroniska w Boguszycach w 2012 roku, przyjechał z miejsca, w którym był bardzo źle taktowany. Ma ok 8-9 lat, jest średniej wielkości, wykastronwany ze wszystkimi niezbędnymi szczepieniami i czipem. W schronisku bardzo dokuczały mu stawy i miał bolesny brzuch podczas badania weterynaryjnego, dlatego został zabrany na konsultację do Warszawy, gdzie podczas badania usg wyszedł guz w śledzionie do operacji oraz zmiany zwyrodnieniowe w stawach i kręgosłupie w badaniu rentgenowskim. Maniuś już po operacji śledziony oraz badaniu histopatologicznym – zmiany nie są nowotworowe. Na problemy ze stawami Maniuś dostaje leki. W domu tymczasowy, gdzie Maniuś przebywał chwilkę czekając na wizyty lekarskie, głównie spał w koszyczku. Nie reaguje w żaden sposób na inne koty ani psy, jest idealnie grzeczny podczas kąpieli czy jazdy samochodem.  Szukamy dobrego domku dla Maniusia, oczywiście przekazanie psiaka odbędzie się po wizycie przedadopcynej oraz podpisaniu umowy. Grupa: Gamoń

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)