Home / Psy w nowych domach / Marley

Marley

Słowa kluczowe: ,

Ok.8 letni, sporej wielkości pies, do schroniska trafił z kolegą Bobikiem, który już ma nowy dom. Jest trochę nieufny w stosunku do ludzi, nieagresywny do innych psów. Jego długie futro sprawia wiele problemów w schonisku, gdyż Maley nie daje się wyczesać. Dlatego też dwa razy w roku musi być podespany do podcięcia i uporządkowania grzywy. Marley szuka doświadczonego i cierpliwego domu, raczej bez innych zwierząt, na pewno będzie potrzebował wiele czasu, aby otworzyć się na drugiego człowieka.  Czip 953 00000 513 5501, grupa: Gamoń Opiekunką wirtualną Marley’a jest pani Olga Kalicińska. Dziękujemy za wspieranie naszego rezydenta.

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)