Home / Psy w nowych domach / Merlin

Merlin

Słowa kluczowe: ,

Ten wesoły i bardzo grzeczny psiak przebywa w schronisku od połowy kwietnia 2016 roku. Trafił do nas z gminy, która niedługo po przywiezieniu go, postanowiła zaoszczędzić i oddaje teraz psy do miejsca, z którego są co tydzień wystawiane na giełdzie i oddawane byle komu, byle gdzie, bez sprawdzenia warunków i kontroli późniejszych losów podopiecznych. Tak więc MERLIN miał jeszcze szczęście – szuka domu, który wypełni ankietę przedadopcyjną, pokaże warunki jakie chce zapewnić psiakowi i będzie informował jak MERLIN adoptuje się w nowym miejscu.

A taki MERLIN to skarb – młody (ok. 2 letni), wykastrowany, super zachowujący się w stosunku do innych psów, ładnie dogadujący się z kolegami i koleżankami z grupy, lubiący dzieci i zabawy na trawie.

MERLIN szuka aktywnego domu, gdzie wszyscy domownicy marzą o czworonogu i gdzie będzie kochany i zaopiekowany. MERLIN jest zdrowy, tryska energią i codziennie wita nas szerokim uśmiechem na pyszczku.

Kontakt adopcyjny:
Dorota: 691 944 942
Ewa: 509 201 457
Agnieszka: 513 430 207
lub wesi@gazeta.pl

MERLIN nie zostanie wydany do mieszkania na zewnątrz, to kanapowy pies. Może mieszkać z innym psem lub sunią, przywiązuje się do kolegów z grupy.

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)