Home / Psy w nowych domach / Miecia

Miecia

Słowa kluczowe: ,

Miecia ma ok 11 lat, jest ślicznie umaszczoną, niewielką starszą sunią. W schronisku przebywa od dawna, nauczyła się radzić sobie w grupie, nie zaczepia innych psów, jest bardzo przywiązana do swojej opiekunki. Miecia szuka domku, gdzie cierpliwa osoba przekona ją, że można zaufać innym. W najbliższych dniach Miecia jedzie na rezonans, gdyż na plecach od mniej więcej 2 lat ma guza – guz nie rośnie i wg. opinii lekarza nie powinien być ruszany, ale więcej szczegółów będziemy mogli powiedzieć po konsultacji ze zdjęciem. Miecia niecierpliwie czeka na szansę … Grupa: Marta

 

Aktualności

Zbieramy na karmę! Trudna sytuacja

Szanowni Państwo, Od pewnego czasu Boguszki mają pod górkę. Niezbędne modernizacje schroniska (m.in. wymiana całe elektryki, której koszt to prawie (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – AQAREL ZOO

FUNDACJA SZANSA składa ogromne podziękowania firmie Aquael Zoo, która przekazała naszym Boguszkom smycze oraz posłania w ramach IX Edycji Wielcy (więcej…)

PODZIĘKOWANIA – GRANDE FINALE

Fundacja Ostatnia Szansa wraz ze wszystkimi Boguszkami, serdecznie dziękuje firmie GRANDE FINALE  (www.grandefinale.pl) za podarowanie ogromnego pudła z koszulkami pooperacyjnymi (więcej…)